28-09-17 Πίνακας εθελοντών - Πρεσβευτών e-twinning

frien1

28-09-17 Πίνακας εθελοντών - Πρεσβευτών e-twinning

Ο Πίνακας εθελοντών Πρεσβευτών  της δράσης ηλεκτρονικής αδελφοποίησης σχολείων eTwinning για τα έτη 2017-2018 οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κάνουν αίτηση ένστασης

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

(με αλφαβητική σειρά)

AA ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΡΙΑ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠE20-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. 27
2 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 8
3 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 12,5
4 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 21,5
5 ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠE05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 22
6 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 25
7 ΒΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠE01-ΘΕΟΛΟΓΟΙ 21,5
8 ΒΟΪΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 12,5
9 ΓΑΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 13
10 ΓΑΛΛΟΥ ΖΩΗ ΠE13-ΝΟΜΙΚΟΙ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 41
11 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠE05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 37,5
12 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠE17.08-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΤΕΙ - ΚΑΤΕΕ 13
13 ΓΚΕΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 50,5
14 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 16,5
15 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ ΖΗΣΟΥΛΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 12
16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 10,5
17 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠE04.04-ΒΙΟΛΟΓΟΙ 3
18 ΔΟΜΒΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 10
19 ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 18
20 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 18
21 ΗΛΙΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 6,5
22 ΘΩΜΑ ΡΑΛΙΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 9,5
23 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠE03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ 10,5
24 ΚΑΡΑΜΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 7
25 ΚΑΡΕΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 10
26 KΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 7,5
27 ΚΑΤΣΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 20,5
28 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΠΑΓΩΝΑ ΠE07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 8
29 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 19
30 ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 31,5
31 ΚΟΥΖΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 44,5
32 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 15,5
33 ΚΟΥΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 14
34 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 6,5
35 ΚΩΣΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠE03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ 4,5
36 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠE03-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ 19
37 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 9
38 ΛΑΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 6,5
39 ΛΙΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠE07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 28
40 ΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 24
41 ΛΥΜΠΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 6,5
42 ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 14
43 ΜΠΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 10
44 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 5,5
45 ΜΠΕΚΙΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 47,5
46 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 17
47 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 7
48 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 8
49 ΠΑΦΙΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 10,5
50 ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 24,5
51 ΡΕΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 15,5
52 ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 6,5
53 ΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 15
54 ΡΟΥΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠE04.01-ΦΥΣΙΚΟΙ 8,5
55 ΡΩΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 16,5
56 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 18,5
57 ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 12
58 ΣΥΒΑΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠE05-ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 20
59 ΣΧΩΡΤΣΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠE02-ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ 4,5
60 ΤΖΙΤΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΝΑΤΑΛΙΑ) ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 45
61 ΤΖΟΒΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 11
62 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠE11-ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 6,5
63 ΤΡΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΗ ΠE07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 10
64 ΤΣΑΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 10
65 ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠE70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ 13
66 ΦΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 8,5
67 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΊΔΗΣ ΠE19-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. 18,5
68 ΧΟΥΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠE07-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 6
69 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ ΠE06-ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 5,5
70 ΨΑΛΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠE60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ 11,5

 

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΕΓΕΝΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΏΝ

A/A Είμαι μόνιμος Εκπαιδευτικός: Επώνυμο: Όνομα: Πόλη: Νομός: Σχολείο ή εκπαιδευτική υπηρεσία στην οποία υπηρετείτε οργανικά: Eπιλέξτε την περιοχή ευθύνης για την οποία εκδηλώνετε ενδιαφέρον: Μόρια: Σειρά κατάταξης: Σειρά κατάταξης ανά περιοχή:
1 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Αττικής 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Α’, Β’, Γ’, Δ’ Αθήνας, Ανατ. Αττικής, Δυτ. Αττικής, Πειραιά 27 9 2
2 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ Βοιωτίας 2ο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδειάς Φωκίδας, Βοιωτίας, Εύβοιας 21,5 15 1
3 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Κοζάνης ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Κοζάνης, Γρεβενών 22 13 1
4 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ Αττικής 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ Α’, Β’, Γ’, Δ’ Αθήνας, Ανατ. Αττικής, Δυτ. Αττικής, Πειραιά 25 10 3
5 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΒΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Καστοριάς ΓΕΛ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ Φλώρινας, Καστοριάς 21,5 14 1
6 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΓΑΛΛΟΥ ΖΩΗ ΛΑΡΙΣΑ Λαρίσσας 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Λάρισας, Μαγνησίας 41 5 1
7 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΟΣ Δωδεκανήσων 1  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Δωδεκανήσων 37,5 6 1
8 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΓΚΕΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΕΡΡΕΣ Σερρών ΓΕΛ ΠΕΝΤΑΠΟΛΗΣ Κιλκίς , Σερρών, Χαλκιδικής 50,5 1 1
9 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑ ΖΗΣΟΥΛΑ ΦΑΡΣΑΛΑ Λαρίσσας 2ο ΓΕΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Λάρισας, Μαγνησίας 12 39 2
10 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΖΑΝΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΡΕΒΕΖΑ Πρεβέζης 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Ιωαννίνων, Θεσπρωτίας, Πρέβεζας, Άρτας 18 23 1
11 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ Κέρκυρας 3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κέρκυρας, Λευκάδας 10,5 43 1
12 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΚΑΤΣΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Μεσσηνίας 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Αρκαδίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας 20,5 16 1
13 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΚΟΥΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Έβρου 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Ροδόπης, Έβρου 31,5 7 1
14 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΚΟΥΖΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΥΡΓΟΣ Ηλείας 1ο Δημoτικό Σχολείο Πύργου Αχαΐας, Ηλείας 44,5 4 2
15 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΛΙΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Καρδίτσας Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Καρδίτσας Τρικάλων, Καρδίτσας 28 8 1
16 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΛΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΑΙΓΆΛΕΩ Αττικής 10 Δημοτικό σχολείο Αιγάλεω Α’, Β’, Γ’, Δ’ Αθήνας, Ανατ. Αττικής, Δυτ. Αττικής, Πειραιά 24 12 5
17 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ηρακλείου 8/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Ηρακλείου, Λασιθίου 14 32 1
18 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΜΠΕΚΙΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΤΡΑ Αχαΐας 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Αχαΐας, Ηλείας 47,5 2 1
19 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΥΠΛΙΟ Αργολίδας 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κορινθίας, Αργολίδας 17 25 1
20 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ Αττικής ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ Α’, Β’, Γ’, Δ’ Αθήνας, Ανατ. Αττικής, Δυτ. Αττικής, Πειραιά 24,5 11 4
21 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ιωαννίνων 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Ιωαννίνων, Θεσπρωτίας, Πρέβεζας, Άρτας 15 30 2
22 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΡΟΥΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ Λέσβου ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ Χίου, Λέσβου, Σάμου 8,5 53 2
23 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΡΩΣΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Θεσσαλονίκης ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανατ. και Δυτ. Θεσσαλονίκης 16,5 26 2
24 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΝΑΙΑ Χαλκιδικής Δ.Σ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κιλκίς , Σερρών, Χαλκιδικής 20,5 17 2
25 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΣΑΡΙΓΚΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Πέλλης 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ημαθίας, Πιερίας, Πέλλας 12 38 1
26 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΣΥΒΑΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Θεσσαλονίκης 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ανατ. και Δυτ. Θεσσαλονίκης 20 18 1
27 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΤΖΙΤΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΝΑΤΑΛΙΑ) ΕΛΛΗΝΙΚΟ Αττικής 10Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’, Β’, Γ’, Δ’ Αθήνας, Ανατ. Αττικής, Δυτ. Αττικής, Πειραιά 45 3 1
28 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ, ΣΥΡΟΣ Κυκλάδων 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ Κυκλάδων 13 34 1
29 Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΊΔΗΣ Μυτιλήνη Λέσβου 3ο λύκειο Μυτιλήνης Χίου, Λέσβου, Σάμου 18,5 21 1
30 Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και υπηρετώ σε σχολική μονάδα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΥΠΕΡΜΑΧΙΑ Δράμα Δράμας 12ο Δημοτικό Σχολείο Δράμας Καβάλας, Ξάνθης, Δράμας 5,5 67 1
31 Πρωτοβάθμιας  εκπαίδευσης αποσπασμένος σε υπηρεσία ΨΑΛΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ηρακλείου 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ Ηρακλείου, Λασιθίου 11,5 40 2

 Το έγγραφο σε μορφή doc

ΕΙΣΟΔΟΣ ΚΟΙΝΟΥ

Κατά την περίοδο των πανελλαδικών εξετάσεων 2021, δηλαδή έως και τις 12-7-2021 (συμπεριλαμβανομένων και των Σαββάτων), η είσοδος του κοινού, των δικηγόρων και των επισκεπτών στο κτήριο του Υπουργείου Παιδείας:
(i) απαγορεύεται στις 9 και 10/7/2021 για όλη τη διάρκεια της ημέρας
(ii) για τις υπόλοιπες ημέρες επιτρέπεται, αποκλειστικά και μόνο κατόπιν ραντεβού, από 12:00 έως 18:00. Για υπηρεσίες πρωτοκόλλου, συνιστάται η χρήση κάθε πρόσφορου μέσου επικοινωνίας και διεκπεραίωσης υποθέσεων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου protocol@minedu.gov.gr ή της ηλεκτρονικής υπηρεσίας e-αίτηση, https://mydocs.minedu.gov.gr.

rss

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Ανδρέα Παπανδρέου 37, Μαρούσι, Τ.Κ. 151 22

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ: Στον αριθμό 210 344 2000 (Στη θέση των τεσσάρων τελευταίων ψηφίων μπορούν να τοποθετηθούν τα τέσσερα ψηφία του εσωτερικού τηλεφώνου του γραφείου που σας ενδιαφέρει, ώστε να επικοινωνήσετε απ' ευθείας).

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ συμπληρώνοντας την φόρμα

Back to top